piątek, 12 stycznia 2018

Nest Bank: nawet 50% rabatu za zakupy w Costa Coffee, drogeriach Natura oraz Telepizzy w ramach Visa Oferty - zniżki dla posiadaczy karty Visa wydawanej do konta w Nest Banku

zarabiacnabankach.blogspot.com - Jak bezpiecznie oszczędzać i zarabiać pieniądze na bankach: wykorzystaj najlepsze i najnowsze promocje bankowe: lokaty, konta oszczędnościowe i konta osobiste ROR oraz karty debetowe i kredytowe z moneyback. Złap okazje na zwroty pieniędzy za płatności kartą oraz premie za założenie konta bankowego, porównaj ranking lokat i ranking kont oszczędnościowych wybierając najlepsze oprocentowanie.
zarabiacnabankach.blogspot.com
Posiadacze karty Visa wydawanej do konta w Nest Banku mogą zyskać zwrot nawet połowy wydanej kwoty, jeśli zakupy zostaną zrobione w kawiarniach Costa Coffee, drogeriach Natura/ drogerianatura.pl i w restauracjach Telepizza i na stronie telepizza.pl

Co należy zrobić aby skorzystać z promocji?
Aby skorzystać z promocji należy dodać kartę Visa wydawaną do Nest Konta na stronie visaoferty.pl podając dane karty Nest Banku, a następnie dokonać pierwszego logowania. W promocji biorą udział zarówno karty debetowe, jak i kredytowe. Wyłączono z niej zaś karty Business.

Zyskać można następujace zniżki/rabaty:
- 10 zł zwrotu za zakupy o wartości co najmniej 20 zł we wszystkich kawiarniach Costa Coffee
- 40 zł zwrotu za zakupy o wartości co najmniej 80 zł w drogeriach Natura i na www.drogerienatura.pl
- 25 zł zwrotu za zakupy o wartości co najmniej 50 zł w restauracjach Telepizza i na www.telepizza.pl

Należy pamiętać, ze warunkiem uzyskania jednego z powyższych zwrotów jest siłą rzeczy płatność kartą Visa wydaną do konta w Nest Banku, zapisaną w programie Visa Oferty.

Do kiedy trwa promocja?
Promocja potrwa do 31.01.2018 r. Zwrot zaś (na konto) ma być realizowany w przeciągu 5 dni roboczych od wykonania płatności – szybko...

Jeśli nie posiadacie bezpłatnego konta osobistego w Nest Banku, to warto rozważyć jego założenie:
korzyści: podwyższenie oprocentowania na lokatach Banku, możliwość zgarnięcia nawet 200 zł w promocji 500+, wreszcie możliwość zalożenia promocyjnej lokaty WITAJ 4%!

Konto osobiste ROR w Nest Banku – parę słów:
Konto to prowadzone jest bez warunków za darmo! Nest Bank nie żąda też opłat za dysponowanie kartą wydawaną do konta, ani za krajowe przelewy Elixir PLN z bankowości internetowej czy mobilnej. Za darmo możemy również wypłacać środki ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Jak zwykle, przed skorzystaniem z promocji zachęcam do zapoznania się ze szczegółowymi warunkami w adekwatnych Regulaminach na stronie Organizatora.

Przypominam, że równolegle dostępnych jest kilka innych ciekawych promocji przy płatnościach elektronicznymi systemami mobilnym Blik czy Masterpass lub Visa Checkout:


Zachęcam Was również do zapoznania się z innymi promocjami i dobrymi ofertami bankowymi na blogu: LOKATY i KONTA OSZCZĘDNOŚCIOWE oraz KONTA OSOBISTE ROR. Szczególnie warto rozważyć skorzystanie z HITu ostatnich miesięcy i możliwości zyskania 650 zł premii od mBank w promocji Lepiej z eKontem (zwrot 4% wartości transakcji kartą lub Blikiem za zakupy).


NEWSLETTER otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach, nie przegap najlepszych promocji bankowych:

Delivered by FeedBurnerZobacz również:

Recent Posts Widget

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz