niedziela, 21 stycznia 2018

Zyskaj łatwe 300 zł od BGŻ BNP Paribas - druga edycja promocji „Mobilna Premia” premiująca założenie bezwarunkowo darmowego Konta Optymalnego i wykonywanie operacji mobilnych

zarabiacnabankach.blogspot.com - Jak bezpiecznie oszczędzać i zarabiać pieniądze na bankach: wykorzystaj najlepsze i najnowsze promocje bankowe: lokaty, konta oszczędnościowe i konta osobiste ROR oraz karty debetowe i kredytowe z moneyback. Złap okazje na zwroty pieniędzy za płatności kartą oraz premie za założenie konta bankowego, porównaj ranking lokat i ranking kont oszczędnościowych wybierając najlepsze oprocentowanie.
zarabiacnabankach.blogspot.com
Wystartowała druga edycja świetnej promoci bankowej („Mobilna Premia 2”) dotyczącej konta osobistego w BGŻ BNP Paribas. W niezwykle prosty sposób można zyskać do 300 zł. BGŻ BNP Paribas premiuje wykonywanie operacji mobilnych. Pierwsza edycja promocji cieszyła się dużym zainteresowaniem i można z niej było skorzystać do 29.12.2017

Co należy zrobić aby skorzystać z promocji „Mobilna Premia 2?
Trzeba być przede wszystkim nowym klientem BGŻ BNP Paribas tj. osobą nieposiadającą Konta Optymalnego, Maksymalnego lub Konta Premium w ciągu 36 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Warto zwrócić uwagę na fakt, że promocja nie wyklucza osób posiadających inne konto osobiste (np. niedostępne w aktualnej ofercie). Wliczamy natomiast w te reguły również rachunki w dawnym BGŻ oraz BNP Paribas (czyli przed połączeniem).

Jeśli kwalifikujemy się do bycia nowym klientem zgodnie z powyższymi zasadami wystarczy złożyć wniosek o otwarcie konta wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości internetowej i zaznaczyć opcję przesyłania dokumentów do realizacji umowy mailowo.
Należy również zaakceptować regulamin promocji.

Jakie są warunki dla uzyskania premii do 300 zł?
Aby zyskać zwrot w danym miesiącu niezbędne będzie otrzymanie na nasze konto wynagrodzenia za pracę albo wykonanie min. 2 transakcji płatniczych za rachunki przedsiębiorstw, które są:
- dostawcami mediów (płatności za telefon, TV, Internet, prąd, gaz, wodę lub ścieki),
- dostawcami usług płatniczych (np. bank krajowy, biuro usług płatniczych, instytucja płatnicza), w zakresie spłaty kredytu, pożyczki udzielonej przez ten podmiot,
- uczelniami (szkołami wyższymi) - (np. płatności za korzystanie z akademików, domów studenckich),
- placówkami systemu oświaty (np. szkoły, przedszkola), a także żłobkami albo klubami dziecięcymi.

Jeśli spełnimy powyższe warunki „bazowe”, to jak napisałem na samym początku kolejne warunki dla otrzymania premii są naprawdę niezwykle proste.
Przez 12 kolejnych miesięcy będziemy mogli zyskać do 25 zł comiesięcznej premii.
Bonus w wysokości 1 zł otrzymamy za każdą transakcję przez aplikację mobilną o wartości co najmniej 5 zł, wykonaną w danym miesiącu kalendarzowym (wyłączone są transakcje BLIKiem oraz na rachunek lokat).
Wykonywać możemy zatem:
- płatności z Android Pay – za pomocą tego systemu płatności możemy płacić w niektórych aplikacjach mobilnych (np. Allegro, iTaxi, Pyszne.pl, UBER), a także zbliżeniowo smartfonem w punktach handlowych i usługowych (konieczność posiadania telefonu z modułem NFC i Androidem co najmniej w wersji 4.4)
- transakcje przez aplikację GOmobile - mobilna aplikacja BGŻ BNP Paribas (dostępna dla urządzeń z systemem Android co najmnie 5.0 oraz iOS), za pomocą której możemy sprawdzać stan i historię konta, ale również realizować przelewy (to takie przelewy są premiowane bonusami po 1 zł, jak wspomniałem powyżej).


Co do przelewów to trzeba pamiętać o pewnych ograniczeniach ze strony Banku:
"W przypadku kilku Transakcji Aplikacją Mobilną GOmobile wykonanych na ten sam rachunek beneficjenta w tym samym miesiącu kalendarzowym Premia wypłacana jest tylko za pierwszą transakcję w danym miesiącu"

Zatem przelewy co najmniej 5 złotowe trzeba wykonywać na różne numery rachunków.

Podsumowując:
miesięcznie z bonusów (1 zł za każdą premiowaną transakcję) zyskać można maksymalnie 25 zł. Biorąc pod uwagę 12 miesięczny okres premiowania daje to nawet 300 zł.

Jak wygląda premiowanie?
Max. wysokość premii dla jednego konta wynosi 25 zł miesięcznie. Bank będzie nas w ten sposób wynagradzał przez 12 miesięcy od dnia przystąpienia do tej promocji. Razem zyskać możemy zatem nawet 300 zł.
Należy również brać pod uwagę, że minimalna wartość transakcji wliczanych do premii, to 5 zł.


Do kiedy wypłacana będzie premia?
Premia wypłacana będzie do 8 dnia roboczego kolejnego (w stosunku do przeprowadzonych transakcji) miesiąca.

Do kiedy ważna jest promocja „Mobilna Premia 2” - do kiedy można do niej przystąpić?
Do promocji „Mobilna Premia” można przystępować poprzez złożenie wniosku do 31.03.2018

Jakie są koszty samego konta osobistego?
Konto Optymalne (osobiste) BGŻ BNP Paribas jest darmowe.
Darmowe są też:
prowadzenie karty, wypłaty z bankomatów własnych i Planet Cash (z innych zapłacimy 5 zł),
krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej

Jak zwykle, przed skorzystaniem z promocji zachęcam do zapoznania się ze szczegółowymi warunkami w adekwatnych Regulaminach na stronie Banku.

Zachęcam Was również do zapoznania się z innymi promocjami i dobrymi ofertami bankowymi na blogu: LOKATY i KONTA OSZCZĘDNOŚCIOWE oraz KONTA OSOBISTE ROR. Szczególnie warto rozważyć skorzystanie z HITu ostatnich miesięcy i możliwości zyskania 650 zł premii od mBank w promocji Lepiej z eKontem (zwrot 4% wartości transakcji kartą lub Blikiem za zakupy).


NEWSLETTER otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach, nie przegap najlepszych promocji bankowych:

Delivered by FeedBurnerZobacz również:

Recent Posts Widget

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz